zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 2. prosince 2019

2. prosince 2019

2.12.2019

Děti ze ZŠ a MŠ Brumovice Vás zvou všechny na vánoční vystoupení v pátek 6. prosince s názvem Dětský vánoční sen.

Paní doktorka Donné bude v úterý ordinovat do 12,30 hodin

Pan Veselý Jaroslav bude ve středu 4. 12. 2019  v době od 10,15 do 10,30 prodávat u sokolovny živé ryby, kapr I. 90,--, výběr 100,--, amur 100,--, tolstolobik 62,--, pstruh duhový 180,--Kč/kg,  ryby na požádání zabije a vykuchá zdarma,cibuli na uskladnění v 5 a 10-ti kilovém balení -  13,--Kč/kg, jablka Golden, Jonaprinc, Jonagoret, Idared – cena  22,--Kč/kg

Obecní úřad upozorňuje občany, kteří nemají zaplacené stočné za letošní rok, aby tak učinili co nejdříve, splatnost poplatku za stočné je  do 30. listopadu tohoto roku.

Základní škola a Mateřská škola Brumovice oznamuje, že se v úterý 3.12. uskuteční sběr papíru. Papír můžete ke škole navážet.

Obec Brumovice zve srdečně své spoluobčany na adventní koncert, který se bude konat 7.12.2019 v 17:00 hodin v kostele svatého Antonína Paduánského. Účinkuje brněnský profesionální soubor. Vstupné dobrovolné.

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: fakturace velkoobchodu, nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu. Požadujeme: Spolehlivost , zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: personalni@nabytek-mikulik.cz

Internetový obchod Cukrovinkový svět.cz Vám nabízí široký sortiment produktů od předního českého výrobce cukrovinek značky Pedro. Jedná se o želé v různých tvarech, chutích a ovocné pendreky. Dále nabízí široký výběr lízátek, čokolád, dezertů, a ostatních druhů cukrovinek. Zboží objednané na stránkách www.cukrovinkovysvet.cz lze vyzvednout na prodejně Potraviny ,,U Vašulků“, Masarykova 4, Klobouky u Brna, nebo můžete využít služeb dopravců. Více informací na internetových stránkách www.cukrovinkovysvet.cz. Využijte před Mikulášem a před Vánočními svátky klidného nákupu z pohodlí domova.  

Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, každý pracovní den od 8h do 17h a v sobotu dopoledne

Základní škola Klobouky u Brna hledá administrativní pracovnici na částečný úvazek. Náplní práce by bylo vyřizování administrativní agendy vedoucích pracovníků školy, správa datové schránky, spisová služba, koordinace provozně-technických záležitostí školy, objednávání učebnic a školních pomůcek a další. Předpokládaný nástup 1.1.2020. Svoje nabídky s životopisem zasílejte na mailovou adresu reditel@zsklobouky.cz do 10.12.2019.