zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 3. prosince 2019

3. prosince 2019

3.12.2019

Děti ze ZŠ a MŠ Brumovice Vás zvou všechny na vánoční vystoupení v pátek 6. prosince v 17 hodin s názvem Dětský vánoční sen.

Pan Veselý Jaroslav bude ve středu 4. 12. 2019  v době od 10,15 do 10,30 prodávat u sokolovny živé ryby, kapr I. 90,--, výběr 100,--, amur 100,--, tolstolobik 62,--, pstruh duhový 180,--Kč/kg,  ryby na požádání zabije a vykuchá zdarma,cibuli na uskladnění v 5 a 10-ti kilovém balení -  13,--Kč/kg, jablka Golden, Jonaprinc, Jonagoret, Idared – cena  22,--Kč/kg

Ve čtvrtek se nebudou půjčovat knihy.

Obecní úřad upozorňuje občany, kteří nemají zaplacené stočné za letošní rok, aby tak učinili co nejdříve, splatnost poplatku za stočné je  do 30. listopadu tohoto roku.

Obec Brumovice zve srdečně své spoluobčany na adventní koncert, který se bude konat 7.12.2019 v 17:00 hodin v kostele svatého Antonína Paduánského. Účinkuje brněnský profesionální soubor. Vstupné dobrovolné.

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: fakturace velkoobchodu, nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu. Požadujeme: Spolehlivost , zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: personalni@nabytek-mikulik.cz

Internetový obchod Cukrovinkový svět.cz Vám nabízí široký sortiment produktů od předního českého výrobce cukrovinek značky Pedro. Jedná se o želé v různých tvarech, chutích a ovocné pendreky. Dále nabízí široký výběr lízátek, čokolád, dezertů, a ostatních druhů cukrovinek. Zboží objednané na stránkách www.cukrovinkovysvet.cz lze vyzvednout na prodejně Potraviny ,,U Vašulků“, Masarykova 4, Klobouky u Brna, nebo můžete využít služeb dopravců. Více informací na internetových stránkách www.cukrovinkovysvet.cz. Využijte před Mikulášem a před Vánočními svátky klidného nákupu z pohodlí domova.  

Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, každý pracovní den od 8h do 17h a v sobotu dopoledne

Kulturní dům v Krumvíři Vás zve na adventní koncert, který se uskuteční 8.12.v 16:00 v kulturním domě. Vystoupí Cimbálová muzik Vonice se svými sólisty, Jiří Helán, Viktorka Šurýnová, Kamila Urbánková, Mužský sbor z Krumvíře. Hudební doprovod zajistí kolegové V. Charváta z Filharmonie Brno a dalších hudebních těles. Vstupné 100,- Kč. Občerstvení zajištěno.

Základní škola Klobouky u Brna hledá administrativní pracovnici na částečný úvazek. Náplní práce by bylo vyřizování administrativní agendy vedoucích pracovníků školy, správa datové schránky, spisová služba, koordinace provozně-technických záležitostí školy, objednávání učebnic a školních pomůcek a další. Předpokládaný nástup 1.1.2020. Svoje nabídky s životopisem zasílejte na mailovou adresu reditel@zsklobouky.cz do 10.12.2019.  

Farní sbor Českobratrské církve evangelické Klobouky Vás zve na adventní koncert skupiny CIMBALLICA, který se uskuteční v neděli 8.12. v 18:00 v evangelickém kostele Klobouky. Vstupné je 150,- Kč.