Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 10. ledna 2020

10. ledna 2020

10.1.2020

SDH oznamuje, že schůzka mladých hasičů se uskuteční v sobotu 11.1.ve 14:00 hodin v hasičce.

Knihovna bude z důvodu nemoci celý leden zavřená.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 11. ledna v době od 15 do 15,30 na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna zve zájemce na Den otevřených dveří, který se koná dne  13. 1. 2020 od 13.00 hod. do 17.00 hod. Zájemci o studium si mohou prohlédnout školu, informovat se na možnosti studia a termíny přijímacího řízení.

Firma Bv Brumovice výtahy s.r.o,  přijme  zámečníky  pro provozovnu Brumovice.  K pozici nabízí ubytování.Informace :  obchodní oddělení,  provozovna Klobouky, Nádražní 84,  telefon  518 305 570 paní Slámová

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. Nový rok zahajujeme v sobotu 11.ledna v 19:30 hod představením "Plejtvák", které sehraje Divadelní soubor Svatopluk z Hodonína a v neděli 12.ledna v 15 hodin máme pro děti připravenou pohádku "Sněhurka a sedm trpajzlíků" z dílny Radima Korába. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.