Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 21. února 2020

21. února 2020

21.2.2020

Z důvodu rekonstrukce prostranství před sokolovnou žádáme občany, aby neparkovali se svými vozidly na tomto prostranství.

Obecní úřad oznamuje občanům, že bude v pondělí 24., v úterý 25. a středu 26. února otevřeno od 8,30 hodin, dále oznamuje, že vybírá poplatky za PDO, stočné, psy a hroby.

Paní doktorka Donné nebude do pátku 21. února ordinovat.

Od pondělí 24. února do čtvrtku 27. února se budou provádět odečty plynoměrů, kdo nebude doma nechť nechá lístek se stavem plynoměru na viditelném místě.

Pobočný spolek Moravského rybářského svazu, svolává na neděli 23. 2. v 15 hodin v pohostinství na Sokolovně výroční členskou schůzi.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu v době od 14,30 do 15 hodin na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy, č. t. 603 804 424