Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 14. února 2020

14. února 2020

13.2.2020

V úterý 18. února bude Krůta Hodonín v době od 10,40 do 11,00 hodin prodávat čerstvé krůtí a kuřecí maso u sokolovny.

Souběžně s odvozem PDO budou v úterý 18. února sváženy PET lahve a nápojové krabice.

Výbor sboru dobrovolných hasičů Brumovice oznamuje účastníkům zájezdu na koupání do Velkého Mederu, že odjezd autobusu je v sobotu 15. února v 6:00 hod od sokolovny.

Schůzka mladých hasičů bude v neděli 16.2. ve 14 hodin na sokolovně.

Drůbežárna Prace bude v úterý  18.2.  ve 12:30 hod. prodávat u sokolovny  mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice,  krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Jarní příměstský pohybově, sportovní tábor pro děti od 4 až do 20 let, vhodný pro začátečníky i pokročilé sportovce a tanečníky,  tábor se koná ve Velkých Pavlovicích v Eko centru Trkmanka, od 17.2. do 21.2. Pro děti máme připravený bohatý program zaměřený na pohyb, tanec, streetdance, breakdance, sport, gymnastiku a mnoho dalšího včetně zábavných her, výuky angličtiny, a spousty skvělých dárečků. Přihlášky a info na telefonním čísle: 722 906 389 nebo na emailu: info@tstudio1.cz.

Spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 22.února v 19:30 hodin a v neděli 23.února v 15 hodin uvede domácí soubor premiérová představení hry Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku. Historické drama Oldřicha Daňka se odehrává v době 30. leté války. V zapadlé stodole kdesi v Čechách se schovává skupina potulných komediantů. Má v této době smysl vyprávět lidem poutavé příběhy? Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.