Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 19. února 2020

19. února 2020

19.2.2020

Obecní úřad oznamuje občanům, že bude v tomto týdnu otevřeno od 8,30 hodin.

Paní doktorka Donné nebude do pátku 21. února ordinovat.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 hodin prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,20 a 3,20 Kč, brambory, cibuli, česnek, med a mák.

Pobočný spolek Moravského rybářského svazu, svolává na neděli 23. 2. v 15 hodin v pohostinství na Sokolovně výroční členskou schůzi.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu v době od 14,30 do 15 hodin na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy, č. t. 603 804 424

Jarní příměstský pohybově, sportovní tábor pro děti od 4 až do 20 let, vhodný pro začátečníky i pokročilé sportovce a tanečníky,  tábor se koná ve Velkých Pavlovicích v Eko centru Trkmanka, od 17.2. do 21.2. Pro děti máme připravený bohatý program zaměřený na pohyb, tanec, streetdance, breakdance, sport, gymnastiku a mnoho dalšího včetně zábavných her, výuky angličtiny, a spousty skvělých dárečků. Přihlášky a info na telefonním čísle: 722 906 389 nebo na emailu: info@tstudio1.cz.

Spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 22.února v 19:30 hodin a v neděli 23.února v 15 hodin uvede domácí soubor premiérová představení hry Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku. Historické drama Oldřicha Daňka se odehrává v době 30. leté války. V zapadlé stodole kdesi v Čechách se schovává skupina potulných komediantů. Má v této době smysl vyprávět lidem poutavé příběhy? Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.