Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 23. března 2020

23. března 2020

23.3.2020

Zítra - v úterý 24.3. v průběhu dne budou osoby pověřené OÚ  - dobrovolníci roznášet do každého domu zdarma ochranné roušky. K dispozici je cca 1000 kusů, tak že se dostane na každého občana. Na stránkách obce a na Facebooku je jednoduchý popis, jak ochrannou roušku používat a jak ji dezinfikovat.

Platby za PDO, psy a stočné můžete zaplatit převodem z účtu: sazby PDO za 1 osobu 500 Kč pes a každý další pes osoby do 64 let 100 Kč , osoby od 65 let 50 Kč  stočné za 1 osobu na půl roku 749 Kč stočné na osobu na celý rok 1 498 Kč Zaplatit na účet číslo 5626651/0100 variabilní symbol číslo domu. Občané, kteří nemají možnost platby na účet mohou přijít zaplatit do 30. dubna.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek  26.3.  ve 12:45 hod. prodávat u sokolovny: mladé kuřice a chovné kohouty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Pan doktor Debef oznamuje, že  aktuální informace jsou na stránkách ordinace praktického lékaře  www.kobyli.debef.cz

Ředitelka MŠ a ZŠ Mgr. Marie Michnová oznamuje, že slíbené roušky pro děti MŠ budou připraveny tak, jak bylo slíbeno. Rodiče dětí z MŠ byli již telefonicky kontaktováni. Počet dětských roušek bude více, cca kolem 45-50, proto rodiče malých dětí a školáčků, kteří nebyli kontaktováni pověřenou osobou MŠ, mohou dnes  přijít mezi 9 - 12 hod. za paní Veronikou Veselou - budova základní školy 1. patro, kancelář ředitelky školy, kde roušky budou k odebrání. Touto cestou děkuji všem učitelkám základní školy, které věnovaly celý víkend šití těchto dětských roušek.