Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 4. května 2020

4. května 2020

4.5.2020

Firma JUKKA bude prodávat ve čtvrtek 7. května 2020  v čase  13.30 - 14.30 hodin u sokolovny následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky,   magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné. Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně.Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

V úterý 12. května souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.