Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 15. května 2020

15. května 2020

15.5.2020

Firma JUKKA bude prodávat v pátek 15. května 2020 od 11.45 - 12.15 hodin u sokolovny následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky, magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné. Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Firma MORAVA – EKOL spol. s r.o. přijme do pracovního poměru do své provozovny ve Velkých Hostěrádkách operátora/operátorku výroby pro zpracování a svařování plastových výrobků. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 602 789 779 nebo pište na email info@morava-ekol.eu

Základní škola Klobouky u Brna,  příjme pracovníka / pracovnici na pozici uklízečka.Své životopisy prosím zasílejte na e-mail info@zsklobouky.cz nebo poštou na adresu školy.