Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 19. května 2020

19. května 2020

19.5.2020

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP pracovníka s praxí se zaměřením na zednické, obkladačské a pomocné práce na  jednosměnný provoz . Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

Drůbežárna Prace bude v úterý 19.5.  ve 12:45 hod. prodávat u sokolovny: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Soukromý prodejce bude ve středu u sokolovny v době od 11 do 11,30 prodávat čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,20 a 3,20Kč, skleníková rajčata, okurky,  brambory, cibuli, česnek, med, mák a vykupovat světlé suché letošní ořechy 100,--Kč/kg

Firma MORAVA – EKOL spol. s r.o. přijme do pracovního poměru do své provozovny ve Velkých Hostěrádkách operátora/operátorku výroby pro zpracování a svařování plastových výrobků. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 602 789 779 nebo pište na email info@morava-ekol.eu

Základní škola Klobouky u Brna,  příjme pracovníka / pracovnici na pozici uklízečka.Své životopisy prosím zasílejte na e-mail info@zsklobouky.cz nebo poštou na adresu školy.