Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 4. června 2020

4. června 2020

3.6.2020

Paní doktorka Donné nebude v pondělí 8. a v úterý 9. června ordinovat, stále platí telefonické objednání.

Ředitelství  ZŠ a MŠ oznamuje, že dále bude probíhat sběr papíru. Sběr je nutno roztřídit na kartony a ostatní papír- např. noviny, letáky, časopisy.  Termín sběru bude oznámen.

V pátek 5. června v době od 14 do 14,30 hodin bude kamenická firma, František Doležal na místním hřbitově nabízet kamenické služby :rekonstrukce a opravy starých pomníků-sestavy nových pomníků a zákrytových desek-dodáváme pouze kvalitní materiály-sekání písma- zlacení,stříbření a barvení-pomníkové doplňky-žulové,nerezové-žádná platba předem ! Firma poskytuje 2 roky záruku na práci a 5 let na nové pomníky.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 6. června v době od 15,15 do 15,45 hodin na místním hřbitově - objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy, č. t. 603 804 424.

V úterý souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.

TJ SPORT Němčičky hledá brigádníky na letní sezónu 2020. Jedná se o pozice plavčík/vodní dozor, prodej vstupenek na koupaliště, pomocné a úklidové práce v občerstvení a na penzionech. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce. Zájemci se mohou hlásit na číslech 608434805 nebo 777555753.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí prodej štípaného palivového dřeva, tvrdého i měkkého, v délce polínek 25, 33 a 50 centimetrů s dopravou až k vám domů. Více informací a objednávky na telefonní číslo +420 739 572 972 , www.drevohabrovany.cz