Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 27. července 2020

27. července 2020

24.7.2020

Paní doktorka Donné nebude od 30. července do 14. srpna včetně ordinovat.

Spotřební družstvo Jednota Mikulov svolává na středu 29. 7. 2020 regionální členskou schůzi, začátek ve 14,15 v sále kulturního domu v Boleradicích. Těšíme se na Vaši účast.

Drůbežárna Prace bude ve středu 29.7.  ve 12:45  hod. prodávat u sokolovny: mladé kuřice, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Zdravotní středisko Klobouky u Brna oznamuje pacientům: Vzhledem k narůstajícím počtům pozitivních na COVID 19 na Kloboucku je nutné, aby se k ošetření v jednotlivých ambulancích objednávali telefonicky a aby vstupovali do budovy pouze v roušce. Děkujeme za pochopení a odpovědné chování k sobě a svým blízkým.

Základní škola Krumvíř nabízí volné místo vychovatelky do školní družiny na 4 hodiny denně.  Nástup od 1. září 2020. Podmínkou přijetí je odpovídající vzdělání. Podrobnější informace na telefonu 774 419 341 nebo na e-mailu: zs.krumvir@tiscali.cz

Pan Křivka Kobylí oznamuje občanům, že vykupuje ve svém domě v Kobylí čp.131 každý den meruňky od 14 do 15 hodin, I. jakost do 30,--Kč/kg, padané 10,--Kč/kg, tel. č. 776215958

V knihovně se budou po dobu prázdnin půjčovat knihy každé pondělí od 16 do 19 hodin.

Spolek proKRUMVÍŘ ve spolupráci s obcí Krumvíř si Vás dovoluje srdečně pozvat na “Winerun - Krumvířský vinařský běh", který se uskuteční 1. 8. 2020 od 10:00 v Amfitéatru národopisného stadionu v Krumvíři. Na programu této charitativní akce jsou běžecké závody všech výkonnostních a věkových kategorií, ochutnávka vín místních vinařství, otevřené sklepy, vystoupení mužských sborů, hudební zábava do večerních hodin s DJ PMC a mnoho dalšího. Vítěz závodu bude vyvážen vínem. Vstup volný. Více informací na www.winerun.cz

Kloboučtí stárci stárky a chasa Vás zve na Předhodovou diskotéku v Kloboukách u Brna – místo konání areál zámku pod májou. Termín 31.7.2020 start ve 20:00 hod. V případě nepříznivého počasí jako je silný déšť a bouře se akce nekoná.