Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 5. srpna 2020

5. srpna 2020

5.8.2020

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 hodin prodávat u sokolovny čerstvá vejce z Hradiště, kus za 2,-- a 3,20 Kč, brambory 11,--Kč/kg, česnek, zeleninu, švestky 28,--Kč/kg.

Česká pošta Brumovice oznamuje, že ve čtvrtek 6. 8. bude z provozních důvodů pošta otevřena pouze odpoledne a to od 13 do 15 hodin.

Na vrchním konci se ztratil šedý papoušek žako, slyší na jméno Laura, v případě nálezu kontaktujte prosím Katarínu a Štěpána Prachařovi na telefonním čísle 777668186

Úřad práce a Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav upozorňuje klienty, že až do odvolání platí pro veřejnost preventivní opatření v souvislosti s možností šíření pandemie COVID-19 spočívající v nošení ochranných prostředků (roušky, šátky) dýchacích cest, které brání šíření kapének  a v dezinfekci rukou při vstupu do těchto budov.

Paní doktorka Donné nebude  do 14. srpna včetně ordinovat.