Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 12. srpna 2020

12. srpna 2020

12.8.2020

Úřad práce a Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav upozorňuje klienty, že až do odvolání platí pro veřejnost preventivní opatření v souvislosti s možností šíření pandemie COVID-19 spočívající v nošení ochranných prostředků (roušky, šátky) dýchacích cest, které brání šíření kapének  a v dezinfekci rukou při vstupu do těchto budov.

Paní doktorka Donné nebude  do 14. srpna včetně ordinovat.

Spolek pro KRUMVÍŘ si Vás dovoluje pozvat na Letní kino, které bude probíhat tento víkend na Národopisném stadionu v Krumvíři. V pátek 14. 8. se můžete těšit na komedii s vinařskou tématikou „Dobrý ročník“, v sobotu 15. 8. pak na českou komedii „3 Bobule“. Před každým filmem zhruba od 20:30 do 21:00 bude promítáno pásmo pro děti, hlavní filmy budou puštěni od 21:15. Vstupné dobrovolné. Občerstvení včetně popcornu, dobrého vína i piva zajištěno.

Prodejna Barvy, laky a drogérie v Kobylí má v pátek 14.8.2020 ZAVŘENO.