Úvod > Život v obci > Novinky > Den sociálních služeb 2019

Den sociálních služeb 2019

10.6.2019

,,Město Hustopeče zve širokou veřejnost k návštěvě tradičního Dne sociálních služeb, který se bude konat ve středu 12. 6. 2019 na Dukelském náměstí v době od 10:00 do 15:00. Nabídku svých činností zde budou prezentovat poskytovatelé sociálních služeb a jiné organizace. Návštěvníci se tak dozví, kam se mohou obrátit v případě řešení různých životních situací svých či blízkých. Budou přítomny služby pomáhající seniorům, zdravotně postiženým, dětem, obětem domácího násilí, služby řešící drogovou problematiku... U stánku VZP si můžete bezplatně změřit hodnoty tuku a tlaku. Akci doprovodí v době od 11h do 15h cimbálová muzika. Pro děti bude připraven skákací hrad. Den sociálních služeb se koná za každého počasí.