Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 24. května 2023

24. května 2023

24.5.2023

Soukromý prodejce bude ve středu 24.5. u sokolovny v době od 11:00 do 11:30 hodin prodávat čerstvá vejce z Hradiště, plato za 120,- Kč a 150,-Kč, skleníková rajčata a okurky, brambory, cibuli, nový česnek, med, mák.

Skupina střelených matek a Sbor dobrovolných hasičů Brumovice Vás zvou na duhový den dětí, který se koná v neděli 28.května na fotbalovém hřišti. Čeká Vás spousta zábavy, jízda na koni, malování kamínků a mnohem víc. Těšíme se na Vás.

Základní umělecká škola v Kloboukách u Brna vyhlašuje přijímací zkoušky pro školní rok 2023/2024 do hudebního a tanečního oboru. Přijímací zkoušky se budou konat v pátek 26. 5. a 2.6. 2023 od 12:30 do 17:30 hodin v budově ZUŠ Klobouky u Brna. Podrobnější informace najdete na webových stránkách školy.

Divadlo Boleradice zve rodiče s dětmi do divadla. Tuto neděli 28. května hrajeme pohádku Knihomoli. Pohádka je  vhodná pro děti od 5 let a nabídne  vám zajímavý pohled do jedné knihovničky a do života dvou obyčejných broučků Knihomolů.  Představení začínají v 15:00 hodin. Srdečně vás zveme. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete také provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Vstupné je v prodeji také v pokladně divadla vždy hodinu před představením.

Městské muzeum v Kloboukách u Brna Vás zve na  Muzejní noc ve stylu Prvorepubliková móda v sobotu 3.6. od 17:00 hodin.

Organizace Girasole, z.s. pořádá ve středu 7. června v 16:00 hodin další Setkání pečujících v Hustopečích. Jde o neformální setkání těch, kteří o někoho pečují doma.

Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v pondělí 12.6. požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

Pan Libor Svoboda bude pro místní občany pořádat jazykový kurz Angličtiny a Španělštiny   speciální efektivní zrychlenou metodou. Kurz je vhodný  pro začátečníky a věčné začátečníky i mírně pokročilé všech věkových kategorií bližší informace získáte na mailu info@liborsvoboda.cz.

Svítidla Velké Pavlovice za Sokolovnou, paní Alena Cendelínová, oznamuje totální výprodej svítidel, slevy 80% na vše. Otevřeno pondělí až pátek od 9 do 17 hodin a sobota od 9 do 11 hodin.

Firma BV Brumovice výtahy s.r.o. příjme do dvousměnného provozu operátora CNC laseru. Mzda 30 000 kč, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál a jiné firemní benefity. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. číslo 722 983 580.

Pekařství Křižák hledá do svých řad nového kolegu na pozici pekař. Vše vás snadno a rychle naučíme, není potřeba být vyučen v oboru.   Nabízíme: -3 dny na zotavenou navíc -zvýhodněný nákup pečiva -profesní růst -v sobotu nepečeme -pouze ranní a odpolední směny   Očekáváme spolehlivost, pečlivost, přesnost, zodpovědnost a potěšení z výsledku vaší práce. Zkušenosti výhodou. Dvě směny.   Hrubá mzda: 51 000 - 64 000,-Kč   Lokalita: Klobouky u Brna   Životopisy a dotazy můžete zaslat na : jitka@pekarstvikrizak.cz nebo na tel. čísle 778 040 587