Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 8. února 2024

8. února 2024

8.2.2024

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek v době od 11 do 11,30 hodin u sokolovny prodávat čerstvá vejce z Hradiště 105 a 150 Kč, brambory na uskladnění v 25 kg balení, jeden kilogram za 18 Kč, cibuli, česnek, med a mák.

Paní doktorka Donné nebude do pátku 9. února ordinovat. V neodkladných případech zastupuje MUDr. Blanář.

Paní doktorka Burýšková nebude do pátku 9. února ordinovat. V neodkladných případech zastupuje po domluvě MUDr.  Nentvich -Velké Němčice.

Pozvánky na akce:

SK Krumvíř si Vás dovoluje pozvat na tradiční Maškarní ples, který se uskuteční 17. 2. 2024 v kulturním domě v Krumvíři. Vstup do 20:30 hodin zdarma. Dva bary s míchanými nápoji, hudební zábava s P&M DJ's dokud vám budou nohy stačit, soutěž o nejlepší masku a bohatá tombola. Těšíme se na vás.

Nabídka práce:

Základní umělecká škola Klobouky u Brna, přijme do pracovního poměru – ekonoma, ekonomku, administrativní pracovnici na zkrácený pracovní úvazek s platností od 1. března 2024. Požadujeme úplné střední ekonomické vzdělání s maturitou. Bližší informace na webových stránkách školy. V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici volejte na tel. číslo 732 779 971. Práce vhodná i pro ženy na rodičovské dovolené, nebo důchodce.