Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 27. února 2024

27. února 2024

27.2.2024

Sbor dobrovolných hasičů Brumovice pořádá v sobotu 9. března zájezd na koupání do termálních lázní ve Velkém Mederu. Přihlásit se můžou i nečlenové u pana Opluštila na tel: 721 850 024.

Pozvánky na akce:

Zveme Vás na diskotéku v čele s DJ Borisem, která proběhne v pátek 8. března v sokolovně v Kloboukách u Brna. DJ Boris pro Vás připraví hity napříč všemi generacemi, od osmdesátých let, přes devadesátky až po hity současné. Akce začíná v pátek 8. března ve 20:00 v sokolovně v Kloboukách u Brna.

Nabídka práce:

Město Velké Bílovice, Domov seniorů hledá do hlavního pracovního poměru zdravotní sestru. Více informací na telefonu 519 367 106 nebo na stránkách města Velké Bílovice.

Společnost AMM Otáhal s.r.o. z Kobylí hledá zaměstnance do výroby z plastů na pozici montéra a svářeče plastů. Pracovní doba 06:00 – 15:00 hod. v provozu Kobylí nebo na montážním pracovišti. Dobré finanční ohodnocení, zázemí zavedené firmy. Zájemci ať kontaktují společnost na e-mailu info@plastyotahal.cz, nebo na telefon 777 13 66 24  p. Aleš Otáhal, popř. osobně na adrese společnosti Kobylí 180.

Firma Padalík Motors v Hovoranech, která se zabývá renovacemi historických motorů přijme do svého týmu na HPP nové zaměstnance na pozici obsluha konvenčních kovoobráběcích strojů. Požadavky: -Praxe v oboru obrábění -Samostatnost- Logické myšlení - Organizační schopnosti - Svářečský průkaz výhodou. Dále hledá brigádníky pro obsluhu čistících zařízení pro motory. Jde o příležitostnou brigádu dle dohody. Bližší informace na provozovně v Hovoranech 730 (pod Zenergem) nebo na tel. č. 737 713 299.