zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 3. dubna 2024

3. dubna 2024

3.4.2024

Upozorňujeme občany, že bude končit splatnost poplatků a to k 31.3.2024 za PDO a psy.

Sportovní organizace Aligators zve všechny příznivce na zápas 12. kola okresní fotbalové ligy, ve kterém se domácí týmy mladší a starší přípravky střetnou s týmy Šitbořice/Nikolčice. Utkání se uskuteční v pátek 5. dubna od 17 hodin na fotbalovém hřišti v Brumovicích. Těšíme se na Vás.

SDH Brumovice pořádá soutěž v TFA Brumovický železný hasič, akce se bude konat tuto sobotu 6. dubna od 10:00 hodin místo konání fotbalový areál v Brumovicích.

Firma  KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin bude prodávat dne 3. dubna v 10:40 u Sokolovny ovocné stromky  různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu.Všechny rostliny se budou prodávat za jednotnou  cenu 215 KČ. V nabídce jsou i pozdní odrůdy se zvýšenou odolností vůči mrazu. Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin: meruňky,jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně srdcovky, rybíz , angrešt, rúže, ringle borůvky, ostružiny, kiwi, vinná réva, amelanchier, tayberry, lísky, moruše, vlašský ořech, nektarinky,  osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořeňovací hnojivo za 50 KČ. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gélem zabraňujícím proti vysychání. Zájemci si mohou uvedené zboží zakoupit za jednotnou cenu 215 Kč.

Obecní knihovna oznamuje, že se ve čtvrtek 4. dubna nebudou půjčovat knihy.

Vinaři z Brumovic nabízí všem místním občanům, kteří vyrábí víno, zúčastnit se na bodovaném Koštu vín. V případě zájmu neváhejte kontaktovat Petra Cichru ml. anebo Františka Ševelu, kteří Vám po domluvě vydají láhve se s štítky. Svoz vzorků je do 5. dubna. 

Paní doktorka Burýšková nebude do 5. dubna ordinovat, zastupuje paní doktorka Herůfková- ordinace Čejč 73.

EG.D oznamuje přerušení dodávky elektrické energie ve čtvrtek 5. dubna od 8:00 do 14:00 hodin. Sklepy od myslivny na parcelách k/496 a k/513.

EG.D oznamuje přerušení dodávky elektrické energie v pondělí 15. dubna od 8:00 do 10:00 hodin. Od sokolovny po č.p. 323 Hájkovi, dále od hřiště č.p. 96 Musilová po nový řádek č.p. 429 Říhovi po obou stranách. Harasky od č.p. 240 Rychlá po obou stranách až k č.p. 98 Nestrojilová.

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí štípané palivové dřevo tvrdé i měkké s JARNÍ SLEVOU a dopravou ZDARMA až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 nebo 50cm a také štípané metrovky." Objednávejte na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.