zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 19. dubna 2024

19. dubna 2024

19.4.2024

ZŠ a MŠ Brumovice oznamuje, že se ve středu 24. dubna v 8 hod. uskuteční sběr papíru. Papír mějte roztříděný na kartony a další papír.  Prosíme, abyste ho svázali nebo zalepili do balíku. Nosit ho můžete od pátku 19.dubna.

Obecní úřad bude zdarma průběžně vydávat všem zájemcům biokompostéry. Žádáme proto majitele, nebo uživatele rodinných domů o návštěvu radnice. Na radnici můžete zajít kdykoli v pracovní době v průběhu měsíce dubna, kde bude s Vámi podepsána na podatelně smlouva o pronájmu. Zde si také každý dohodnete čas a datum, kdy Vám bude kontejner dovezen domů a předán. Biokompostéry jsou o velikosti 1170 l nebo 1830 litrů a měl by být přidělen vždy jeden kompostér k číslu popisnému. 

SDH Brumovice bude příští sobotu 20.4. sbírat staré železo a ostatní kovy. Železo můžete nechat před svými domy, těžké kusy hasiči odnesou. Děkujeme 

Drůbežárna Prace bude v pátek 19. 4. ve 12:45 hod.  prodávat u sokolovny: mladé kuřice a kohouty, roční slepice,   brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Klub přátel Dr. Jana Herbena a historie obce Brumovice pořádá výstavu našich rodáků, nyní pod názvem Zdenek Janošek a jeho Inspirace dřevem. Zahájení se kona 21. dubna ve 14:00 hodin v prostorách bývalého obecního úřadu - vchod ze dvora. Výstava bude doplněna praktickou ukázkou vyřezávání. Prohlidky budou kazdou nedeli od 14:00 do 17:00 hodin.

V neděli 21.dubna se uskuteční na hřišti TJ Sokol Brumovice fotbalový zápas okresního přeboru mužů. Náš tým, který je na čele soutěže vyzve druhý tým tabulky Pouzdřany. Začátek tohoto atraktivního zápasu je v 17 hodin.  Fotbaloví dorostenci zajíždějí také v neděli 21. dubna do Hustopečí, kde se utkají s místním B -týmem. Zápas začíná již ve 12,30. Na oba dva zápas vás srdečně zve a na vaší podporu se těší fotbalový oddíl TJ Sokol Brumovice.

Sportovní organizace Aligators pořádá v Kloboukách u Brna sportovní Kemp nejen s fotbalem pro děti od 5 do 10 let. Nabízí účastníkům zábavný program, který pro ně připravuje pořadatelský tým složený z našich profesionálních trenérů. Dítě si z kempu odnese mnoho zážitků, získá nové kamarády, zažije spoustu zábavy a obdrží několik dárků. Během týdne si děti vyzkouší širokou škálu různých sportu a zábavných her. Přihlašování probíhá přes přihlašovací formulář na webových stránkách: https://www.fbc-aligators.cz/projekty/mladeznicky-aligators-kemp.