Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 11. června 2024

11. června 2024

11.6.2024

Obecní úřad bude zdarma průběžně vydávat všem zájemcům biokompostéry. Žádáme proto majitele, nebo uživatele rodinných domů o návštěvu radnice. Na radnici můžete zajít kdykoli v pracovní době v průběhu měsíce června, kde bude s Vámi podepsána na podatelně smlouva o pronájmu. Zde si také každý dohodnete čas a datum, kdy Vám bude kontejner dovezen domů a předán. Biokompostéry jsou o velikosti 1170 l nebo 1830 litrů a měl by být přidělen vždy jeden kompostér k číslu popisnému.

Obecní knihovna oznamuje, že bude od pondělí  17.6 po celý týden uzavřena z důvodu pravidelné revize knihovního fondu.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 11. června od 8:45 do 9:00 hodin u Sokolovny, prodávat jahody, meruňky ze Strážnice, nové brambory, slovenská rajčata, papriky, okurky. Dále prodává cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Nabízí med a olejové svíčky.

Paní doktorka Donné nebude  do 11. června ordinovat. V neodkladných případech zastupuje MUDr. Blanář nebo MUDr. Novotná.

Firma JURIGA z Troskotovic bude v úterý 11. června v 13:30 hodin u Sokolovny prodávat rané brambory - 1 kg za 15,- Kč, baleny po deseti kilogramech.

Cukrářství Gertnerová Mutěnice oznamuje, že bude ve čtvrtek 13. června  v 16:00 hod před obchodem Coop prezentovat a objednávat zákusky menších velikostí k místním tradičním hodům dodávka na stejné místo bude v před hodový pátek. Nabízí cenově výhodné krabice Vlastní výběr druhů a množství možný. Zákusky lze objednávat i telefonicky na tel. čísle: +420 774 311 106.

Diakonie BETLÉM Vás srdečně zve na Den otevřených dveří nového Sociálně terapeutického centra Radost v Hustopečích pro lidi s hendikepem, který se uskuteční ve čtvrtek 13. června od 15 hodin na adrese Šafaříkova 29 v Hustopečích. Přijďte si prohlédnout zbrusu nové prostory, pracovní dílny a seznámit se s nabídkou Diakonie BETLÉM, která patří k významným poskytovatelům sociálních služeb v našem regionu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EG.D oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 8. srpna od 7:30 do 13:00 hodin  od č.p. 339 pan Mach po č.p. 369 paní Staňková a od č.p. 300 paní Hladká po č.p. 456 Hoždora. Dále od č.p. 453 pan Cichra po Zš a Mš Brumovice. Dále od č.p. 110 paní Hájková po č.p. 450 pan Kadlec.