Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 14. června 2024

14. června 2024

14.6.2024

Obecní úřad bude zdarma průběžně vydávat všem zájemcům biokompostéry. Žádáme proto majitele, nebo uživatele rodinných domů o návštěvu radnice. Na radnici můžete zajít kdykoli v pracovní době v průběhu měsíce června, kde bude s Vámi podepsána na podatelně smlouva o pronájmu. Zde si také každý dohodnete čas a datum, kdy Vám bude kontejner dovezen domů a předán. Biokompostéry jsou o velikosti 1170 l nebo 1830 litrů a měl by být přidělen vždy jeden kompostér k číslu popisnému.

Pan doktor Blanáře nebude v pátek 14. června ordinovat.

SDH Brumovice pořádá tuto sobotu 15. června druhý ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku. Přijďte povzbudit naše mladé závodníky a prožít s nimi pěkný sportovní den. Začátek je v 10:00 hodin dopoledne, občerstvení zajištěno.

Soukromá kamenická firma Suchánek - Holub nabízí kompletní opravy starých pomníků, čištění obrub a soklů od mechu, stavění nových pomníků, tesání písma, obnova zlatem a stříbrem, dodání zákrytových desek ze žuly dále nabízí drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky. Nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí a to v sobotu 15. června od 16:00 do 16:30 hodin. Telefon: 736 126 552.

Obecní knihovna oznamuje, že bude od pondělí  17.6 po celý týden uzavřena z důvodu pravidelné revize knihovního fondu.

Paní Lenka Bukovská pořádá tuto sobotu 15.června jednodenní zájezd do Safari Dvůr Králové. Odjezd je v 5:30 hodin Bořetice a 5:40 hodin Velké Pavlovice. Cena dospělý 840,- Kč, dítě nebo senior 800,-- Kč. Přihlásit se je možné na tel 731 286 026 u paní Lenky Bukovské.

Diakonie BETLÉM Vás srdečně zve na Den otevřených dveří nového Sociálně terapeutického centra Radost v Hustopečích pro lidi s hendikepem, který se uskuteční ve čtvrtek 13. června od 15 hodin na adrese Šafaříkova 29 v Hustopečích. Přijďte si prohlédnout zbrusu nové prostory, pracovní dílny a seznámit se s nabídkou Diakonie BETLÉM, která patří k významným poskytovatelům sociálních služeb v našem regionu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EG.D oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 8. 7. od 7:30 do 13:00 hodin  od č.p. 339 pan Mach po č.p. 369 paní Staňková a od č.p. 300 paní Hladká po č.p. 456 Hoždora. Dále od č.p. 453 pan Cichra po Zš a Mš Brumovice. Dále od č.p. 110 paní Hájková po č.p. 450 pan Kadlec.