zde se nacházíte:
Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 21. června 2024

21. června 2024

21.6.2024

Pan doktor Blanář nebude v pátek 21. června ordinovat.

TJ Sokol Brumovice pořádá v sobotu 22.června v areálu hřiště a sokolovny tradiční Svatojánskou sobotu se Sokolem. Bohatý sportovněkulturní program začne ve 13 hodin dětským odpolednem ve které děti do 15 let budou soutěžit v netradičních disciplínách. Pro všechny účastníky jsou připraveny krásné ceny. V 16:30 bude následovat exhibiční fotbalové utkání mezi starými gardami Brumovic na Moravě a Brumovic u Opavy. Po jeho skončení bude následovat další exhibiční utkání, tentokrát muži Brumovice vs. dorost Brumovice. Celá sokolská sobota bude zakončena od 20 hodin taneční zábavou v doprovodu skvělé kapely Miraband. Na tuto zábavu je vstupné 100 Kč. V případě nepřízně počasí, bude zábava přemístěna do prostoru tělocvičny. Po celou dobu konání akce je zajištěno bohaté občerstvení včetně sokolských specialit. Zveme nejen členy Sokola, ale všechny, kteří chtějí prožít krásnou sobotu plnou zábavy. Těšíme se na setkání s vámi se všemi.

Drůbežárna Prace bude v pátek 28.června ve 12:45 hod.  prodávat:  mladé kuřice a kohouty, roční slepice,   brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

EG.D oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 8. 7. od 7:30 do 13:00 hodin  od č.p. 339 pan Mach po č.p. 369 paní Staňková a od č.p. 300 paní Hladká po č.p. 456 Hoždora. Dále od č.p. 453 pan Cichra po Zš a Mš Brumovice. Dále od č.p. 110 paní Hájková po č.p. 450 pan Kadlec.

Pozvánky na akce:

Spolek proKRUMVÍŘ ve spolupráci s obcí Krumvíř si Vás dovoluje srdečně pozvat na “Winerun - Krumvířský vinařský běh", který se uskuteční tuto sobotu 22. 6. 2024 od 10:00 v Amfiteátru národopisného stadionu v Krumvíři. Na programu této charitativní akce jsou běžecké závody všech výkonnostních a věkových kategorií, ochutnávka vín místních vinařství, otevřené sklepy, vystoupení pěveckých sborů ve sklepních uličkách, hudební zábava s DJ Boris do večerních hodin a mnoho dalšího. Vítěz závodu bude vyvážen vínem. Více informací na www.winerun.cz

 Nabídka práce:

Společnost Zemas, a.s. přijme do pracovního poměru nové kolegy. Jedná se o pozice: krmič do živočišné výroby a traktorista do rostlinné výroby. Nabízíme práci v moderním prostředí a zaměstnanecké benefity. Mzdové podmínky 35 - 55 tis. Kč + roční prémie. Nástup možný ihned. V případě zájmu o dané pozice volejte na telefonní číslo: 603 967 073 nebo zašlete životopis na zootechnik@zemas-cejc.cz