Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 10. května 2019

10. května 2019

10.5.2019

Děti ze ZŠ a MŠ Brumovice zvou všechny maminky, babičky, tety, ale i ostatní příbuzné a známé na oslavu Dne matek, která se bude konat v neděli 12.května ve 14. hodin v sále sokolovny.

TJ Sokol Brumovice pořádá v sobotu 11. května 13. ročník běhu Parkem Dr. Jana Herbena, místo prezentace a startu: Park Dr. Jana Herbena, Brumovice, prezence ve 13,30-14,00 hodin, start kategorie: žáci ve 14,00, dorost 14,15, elite 14,30, speciál 14,45 hodin. Po doběhnutí všech účastníků proběhne předání upomínkových předmětů, občerstvení zajištěno.

V úterý 14. května souběžně s odvozem PDO budou sváženy PET lahve a nápojové krabice.

Salon Elisha ve Velkých Pavlovicích pořádá kurzy šití pro začátečníky, pokročilé a kurzy šití pro maminky dětem. Více informací na Facebooku Kurzy šití Elisha nebo na telefonu 728 067 749.

Firma Kornfeil spol. s r.o. Čejč hledá pracovníka na pozici Hlavní účetní, podrobnější informace v sekci Novinky.

Vážení spoluobčané, máme informace, že se stejně jako v Brumovicích, tak také v okolních obcích opakovaně objevují dvojice či trojice podvodníků, kteří se vydávají za obchodníky s energiemi. Mohou se proukazovat falešnou průkazkou "prodejce Innogy". Byli viděni v osobním vozidle Octavia poslední generace s registrační značkou 6AN 2763. NEVĚŘTE těmto lidem a NIKDY je nevpouštějte do svých domů. Pokud Vás tito filutové navštíví, ihned mi volejte na telefon 724 175 677. Obecní úřad spolupracuje s Policií ČR, která po těchto podvodnících - šmejdech - pátrá.

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamuje, že budou od pondělí 13.5.2019 prováděny odečty vodoměrů. Kde nebude doma, ať nechá stav svého vodoměru na obvyklém, viditelném místě.