Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 21. listopadu 2019

21. listopadu 2019

Paní doktorka Donné nebude od 25.11. do 27.11. 2019 ordinovat.

Autodoprava Bureš Velké Pavlovice přijme do pracovního poměru řidiče vnitrostátní nebo mezinárodní kamionové dopravy. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit osobně na adrese Velké Pavlovice, Brněnská 10 nebo na tel.č. 602 529 437.

Akciová společnost PATRIA Kobylí přijme do pracovního poměru traktoristu do živočišné výroby.Bližší informace na telefonu 606 635 612.

STAVEBNINY VAJBAR – prodejna stavebnin v Bořeticích  přijme do stálého pracovního poměru skladníka/skladnici pro tuto prodejnu. Dobré platové podmínky, příjemný kolektiv, zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned. Bližší informace na prodejně v Bořeticích nebo na tel. čísle 519 430 108. Životopis prosím zasílat na adresu stavebnin nebo na emailovou adresu: boretice@stavebniny-vajbar.cz.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve své příznivce k návštěvě divadla. Divadelní soubor z Děčína uvede v sobotu 23. listopadu v 19:30 hod. baladickou hru MAJA, která shrnuje názory na život čtyř generací žen v jedné rodině. V neděli 24. listopadu v 15:00 hod. se bude pro děti hrát pohádka Zlatý zvoneček od téhož souboru, na kterou jsou ještě poslední volná místa.

Zahajujeme také předprodej Jarního předplatného na rok 2020, které zahrnuje vždy jedno představení v měsíci, a to od ledna do května. Toto předplatné může být pěkným vánočním dárkem. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.

Zkouška chrámového sboru bude v úterý 26.11. ve 20:30 hodin.