Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 1. února 2024

1. února 2024

1.2.2024

Pan doktor Blanář nebude do pátku 2. února ordinovat.

Paní doktorka Donné nebude od pondělí 5. do  pátku 9. února ordinovat. V neodkladných případech zastupuje MUDr. Blanář.

Paní doktorka Burýšková nebude od pondělí 5. do pátku 9. února ordinovat. V neodkladných případech zastupuje po domluvě MUDr.  Nentvich -Velké Němčice.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 1. února ve 12:45 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Dřevaro nabízí akci do konce února na tvrdé palivové dřevo. Více informací na www.Drevaro.cz nebo na tel. čísle 773 112 558.

Soukromá kamenická firma Suchánek - Holub nabízí kompletní opravy starých pomníků, čištění obrub a soklů od mechu, stavění nových pomníků, tesání písma, obnova zlatem a stříbrem, dodání zákrytových desek ze žuly dále nabízí drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky. Nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí a to v sobotu 3. února od 14:00 do 14:30 hodin. Telefon: 736 126 552.

Prodejna Jednoty Brumovice oznamuje svým zákazníkům, že ruší nedělní prodej. Můžete si nakoupit od pondělí do pátku od 6:00 do 17:00 hodin a v sobotu od 6:00 do 11:00 hodin.

Klub přátel Dr. Jana Herbena a historie obce Brumovice pořádá výstavu našich rodáku. Prohlídky budou každou neděli od 14:00 do 17:00 hodin na starém obecním úřadě.

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí štípané palivové dřevo tvrdé i měkké s dovozem až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 a 50cm, v akci máme i suché dřevo k okamžitému topení a metrovky štípané." Objednávejte na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

Kamenictví  GAMAR  oznamuje občanům, že  přijímá zakázky na rok 2024 s možností výběru ze skladových materiálů za výhodné zimní ceny.  Nabízí: Zhotovení nových  žulových pomníků,  výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků, opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání, zlacení a stříbření nápisů, žulové krycí desky ( různé barvy a tvary),  výměnu rámů, podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Objednat můžete na tel. 776 333 797, nebo si domluvit osobní schůzku.

Pozvánky na akce:

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve srdečně na svůj 28. divadelní bál, který nese podtitul "Hvězdný Hollywood". Ples se bude konat v sobotu 3. února od 19:30 hod. v sále městyse Boleradice. K tanci bude hrát Salónní orchestr Brno a cimbálová muzika Vonica. Je připraven bohatý program, tombola i občerstvení. Vstupenky je možné rezervovat pomocí rezervačního formuláře na webu divadla nebo  e-mailem na info@boleradice-divadlo.cz Divadelníci z Boleradic se těší na vaši účast.

Nabídky práce:

Město Újezd u Brna hledá zaměstnance na obsazení pracovní pozice pracovník technické skupiny Újezd u Brna. Kontakt: Ing. Karel Vévar tel.: 724 183 499, e-mail: mistostarosta@ujezdubrna.cz