Úvod > Obecní úřad > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 28. srpna 2020

28. srpna 2020

28.8.2020

Pošta Brumovice bude v úterý 1. září otevřena pouze dopoledne a to v době od 8 do 11 hodin, odpoledne zavřeno.

Muzeum Kobylí a Obec Kobylí uvádí písničkový recitál Vítka Veselého a jeho hostů - Kobylí, Kobylíčko... - vzpomínky na osobnosti a události našeho mládí. A také od dědy Hanáka přes Frantu Štiku. Recitál se koná v pátek 28. srpna od 19 hodin na dvoře muzea, občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné.

Sbor dobrovolných hasičů upozorňuje děti z Kroužku mladých hasičů a jejich rodiče, pokud mají zájem zúčastnit se zájezdu do ZOO Lešná, aby se co nejdříve přihlásily buď elektronicky nebo osobně u vedoucích kroužku. Zájezd se uskuteční v sobotu 5. září.

Spolek Brumovických vinařů si Vás dovoluje  pozvat na  jubilejní  10. ročník  dne  otevřených  sklepů,který se  uskuteční  tuto sobotu  dne  29. srpna  se   začátkem  od  11  hod.  Bude  otevřeno 11  sklepů  místních  vinařů. Kromě   ochutnávky  vín  bude  k dispozici  i  malé  občerstvení. Těšíme  se  na  návštěvu  Vás  a  Vašich  přátel  dobrého  vína.

Ředitelství ZŠ a MŠ oznamuje, že nový školní rok bude zahájen v úterý 1. září v 8,30 hodin před budovou základní školy.

Český statistický úřad bude provádět v naší obci v termínu od 1. září do 26. října integrované šetření v zemědělství, tazatelé se budou prokazovat průkazem tazatele s platným občanským průkazem, šetření se týká fyzických osob s malým rozsahem zemědělské výroby, tazatelé budou ověřovat jejich aktivitu a budou nápomocni při vyplňování výkazu